Logo na pościeli, ręcznikach a także serwetkach, odgrywa bardzo ważną rolę w zarządzaniu każdą firmą - służy nie tylko jako najprostsza forma reklamy, ale również zwiększa świadomość marki oraz znacząco wpływa na stopień identyfikacji wystroju z firmą. Nie wspominając, iż dzięki niemu rozpoznawalność wspomnianych wcześniej tekstyliów, zwłaszcza w przypadku korzystania z zewnętrznej pralni jest dużo większa. 


Studio projektowe
Przewagą naszych usług jest posiadanie własnego studia projektowego. Pozwala nam to na wyhaftowanie dowolnego wzoru. Projekt można dostarczyć na kartce papieru lub zlecić nam zaprojektowanie haftu ze wzoru, który już znajduje się na tkaninie.

Oferta haftów na tekstyliach hotelowo-gastronomicznych jest jednym ze sposobów identyfikacji wyrobów. Możemy wykonać Państwa logo lub indywidualne oznaczenia (nazwiska, symbole) bezpośrednio na gotowych elementach konfekcji czy garderoby. Dzięki zastosowaniu nici wysokiej jakości, jest on odporny na działanie wysokich temperatur prania i czyszczenia.

Przykładowe realizacje:

tl_files/kameloeonstudio/haft/wszywka_1.jpgtl_files/kameloeonstudio/haft/wszywka_3.jpgtl_files/kameloeonstudio/haft/wszywka_4.jpgtl_files/kameloeonstudio/haft/wszywka_6.jpgtl_files/kameloeonstudio/haft/wszywka_10.jpgtl_files/kameloeonstudio/haft/wszywka_7.jpgtl_files/kameloeonstudio/haft/wszywka_12.jpgtl_files/kameloeonstudio/haft/wszywka_13.jpgtl_files/kameloeonstudio/haft/wszywka_14.jpgtl_files/kameloeonstudio/haft/wszywka_15.jpgtl_files/kameloeonstudio/haft/wszywka_2.jpgtl_files/kameloeonstudio/haft/wszywka_9.jpg